Skopje Balkan Gaming Arena - ФОРУМ
Добредојдовте на Skopje Balkan Gaming Arena Форумот! Ве молиме Регистирајте се на нашиот Форум ! Доколку сте регистрирани одете Log In и логирајте се!
Skopje Balkan Gaming Arena - ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА SKOPJE BALKAN GAMING ARENA!
 
HomeSearchRegisterLog in
Придружете ни се на Facebook! групата!
Facebook

Latest topics
» za onu botinu konzula
Правила на форумот! Icon_minitimeTue Feb 05, 2013 8:30 pm by BaneVS

» d0c is here!!! :D
Правила на форумот! Icon_minitimeSat Dec 15, 2012 7:56 pm by d0c

» BaRcA 4MKD eve slika :) :D
Правила на форумот! Icon_minitimeSun Nov 25, 2012 11:17 pm by k1k[z]0N

» SS od Cxy za Boki - WH
Правила на форумот! Icon_minitimeThu Nov 22, 2012 9:25 pm by cxy

» ПРАВИЛА ЗА АДМИНИ!!!!!
Правила на форумот! Icon_minitimeThu Nov 15, 2012 9:00 pm by Admin

» the[x]fragmovie
Правила на форумот! Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 5:41 pm by the[x]fragmovie

» FLaShjuventus
Правила на форумот! Icon_minitimeMon Nov 12, 2012 4:30 pm by FLaShjuventus

» Правила на форумот!
Правила на форумот! Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:43 pm by Admin

» HellFire...
Правила на форумот! Icon_minitimeThu Nov 08, 2012 2:06 am by HellFire

January 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 11 on Wed May 01, 2013 11:49 am
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Правила на форумот!

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 6
Join date : 2012-11-05
Age : 31
Location : skopje

Правила на форумот! Empty
PostSubject: Правила на форумот!   Правила на форумот! Icon_minitimeSun Nov 11, 2012 3:43 pm

Обавезно прочитајте ги правилата пред да почнете да пишувате на форумот!

ПРАВИЛА!!!

1. На форумот е забрането пцуење, секаков вид навреди, мешање политика и религија, карање со другите на форумот и со админите!
2. Доколку постирате еден по друг пост, ќе бидете опоменети, а ако повторно ви се случи истото ќе следи соодветна санкција!
3. Забрането е секаков вид на рекламирање на други сервер/форуми!
4. Кога ќе бидете сликани во играта, морате да ставите Слика тука на форумот во посебна тема на соодветно место!
5. Исто така Модераторите НЕСМЕАТ да ги злоупотребуваат своите моќи што ги добиваат на форумот!


Секое непочитување на правилата ќе ве довете до соодведна КАЗНА/САКНЦИЈА!


Поздрав! Skopje Balkan HEAD TEAM!
Back to top Go down
https://skopjebalkangaming.macedonianforum.net
 
Правила на форумот!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Skopje Balkan Gaming Arena - ФОРУМ :: Генерално! :: Правила!-
Jump to: